خدمات ما

خدمات ما

خدمات ما

 

طراحی وب سایت به همراه زیبایی قالب گرافیکی و سهولت استفاده، نقش به سزایی در جذب کاربران و مخاطبان وب سایت دارد. در همین راستا گروه تولید نرم افزار ایزیسیس با نوآوری و به کارگیری استانداردهای روز، وب سایتی مدرن، زیبا و کارآمد پیاده سازی نموده تا کاربران، تجربه ای مطلوب در استفاده از وب سایت طراحی شده داشته باشند.

وب سایت

با نگاهی به تعداد رو به رشد کاربران تلفن های هوشمند، اهمیت استفاده از نرم افزار های موبایل بیش از گذشته احساس می شود. از همین رو اگر به دنبال مطرح کردن کسب و کار خود در فضای مجازی هستید، با استفاده از نرم افزار موبایل می توانید بستر مناسبی برای این مهم فراهم سازید. علاوه بر این می توانید در هر زمان و هر مکان در دسترس کاربران خود باشید و محصولات، خدمات و یا اطلاعات خود را به مخاطبان خود ارائه نمایید. گروه سیستمهای هوشمند ایران زمین با ارائه مشاوره تخصصی خود جهت آماده سازی و ایجاد بستری مناسب برای ورود کسب و کارتان به فضای اینترنتی و موبایل، در کنار شما خواهد بود تا بتوانید در کمترین زمان بهترین نتیجه را از آن خود نمایید.

اپلیکیشن


در دنیای ارتباطات امروزی ، اگر در جریان یکی از حوزه های کاری کامپیوتر یا نرم افزارهای اداری بوده باشید ، دست کم یک بار واژه اتوماسیون را شنیده اید. اتوماسیون به معنای انجام امور مربوط به فرایندها است منتها در ادامه معنای خود عدم حضور نیروی انسانی را نیز در بردارد. استفاده از اتوماسیون اداری یکی از بهینه ترین راه ها برای پیشبرد اهداف اصلی سازمان ها است که باعث پاسخگویی سریع تر ، دستیابی بی دغدغه مدیران به اطلاعات و بخشنامه ها خواهد شد.

اتوماسیون اداری

ایده اولیه یک استارت آپ اهمیت بسیار زیادی دارد. ایده راه اندازی می تواند برگرفته از شرکتهای موفقی باشد که در یک بازار بخصوص فعالیت می کنند و یا حتی می تواند ایده موفقی که در خارج از ایران پیاده سازی شده و موفق بوده به عنوان طرح اولیه در نظر گرفته شود.گروه سیستم‌های هوشمند ایران زمین با تکیه بر تیم حرفه ای خود در راستای اجرای طرح اولیه شما در کنارتان خواهد بود و در این زمینه همه توان خود را برای طراحی و ایده پردازی طرح شما صرف خواهد کرد.

استارتاپ ها

izisys logo

© 2021 تمامی حقوق وب سایت محفوظ و در اختیار سیستم های هوشمند ایران زمین می باشد